Останні події

«УДАР» виграв суд проти «регіональної» влади

 

Київський апеляційний адміністративний суд 18 вересня задовольнив позов Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У позові оскаржувалося проведення Чигиринською владою агітації за провладну партію та її кандидата на їхньому офіційному веб-сайті. Зазначимо, що голова Чигиринської райдержадміністрації Олександр Цисаренко водночас є головою районної організації Партії регіонів.

У судовому рішенні зазначається, що 7 вересня 2012 року на веб-сайті Чигиринської районної державної адміністрації та Чигиринської районної ради (www.chigirinrda.org.ua) було розміщено статтю під назвою «Мені не соромно йти до людей, бо я завжди відстоював і буду відстоювати їх інтереси» з ознаками передвиборної агітації. Стаття містить інформацію про намір Олексія Головка балотуватися у депутати від Партії регіонів з обіцянками виборцям виконання дій щодо поліпшення життя мешканців краю.

Ще один матеріал агітаційного характеру був розміщений на сайті чигиринської влади 10 вересня. У статті під назвою «Кубок голови Партії регіонів» йшлося про започаткування та проведення Кубка голови районної організації Партії регіонів з футболу та про вручення головою районної організації ПР Олександром Цисаренком, який водночас є головою Чигиринської РДА, кубку та грошової винагороди. У статті були розміщені фотознімки із символікою Партії регіонів.

Колегія суддів Київського апеляційного суду визнала, що «наведені статті є політичною рекламою і, відповідно, передвиборною агітацією». Тому суд задовольнив вимоги позивача - Політичної партії «УДАР» - та визнав протиправними дії Чигиринської райдержадміністрації та районної ради щодо втручання у виборчий процес, а також зобов\'язав відповідачів видалити ці матеріали зі свого веб-сайту.

«Зухвалість влади та провладної партії останнім часом не має меж. Вони регулярно порушують виборче законодавство, дозволяють собі речі, які у демократичних країнах є неприпустимими і суворо караються, - зазначає голова Черкаського обласного осередку партії «УДАР» Віталій Іляшенко. - Ми фіксуємо ці порушення і доводимо справу до кінця. «УДАР» робить усе можливе, аби провладна партія не використовувала адмінресурс та брудні виборчі технології, не обманювала простих людей. Наша боротьба не направлена проти когось конкретно: ми боремося за чесні вибори».

 

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається