Останні події

В Умані «УДАРівці» звернулися до влади із закликом «Досить Топтати Правду!»

 

Масштабну акцію протесту під гаслом «Регіональна» ДТП: Досить Топтати Правду!» провели уманські активісти Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 14 вересня на центральній площі міста Умань.

«УДАРівці» виступили проти приховування правоохоронними органами правди про розслідування резонансного ДТП, що сталася 1 вересня під Уманню. Акцію протесту «УДАРу» підтримали й інші опозиційні сили, зокрема представники партій ВО «Батьківщина», «Свобода», «Сила і Честь». Усього на мітинг зібралося близько 150 активістів.

- Обставини трагедії під Уманню, що прогриміла на всю Україну, до сих пір викликають безліч запитань. У цій жахливій аварії загинув 25-річний водій Дмитро Гуртовий, чесний і порядний офіцер МВС України. Автівка, що його вбила, належала сестрі нардепа та кандидата у депутати від Партії регіонів Антона Яценка. Прикриваючись депутатським значком, ця людина доводить усім свою непричетність до ДТП. Разом з тим порочить пам\\\'ять загиблого, стверджуючи що той був п\\\'яним за кермом, хоча результатів експертизи досі не було оприлюднено, - говорить кандидат в нардепи від «УДАРу» по округу №200 Антон Котвіцький.

За його словами, «УДАР» обурений тим фактом, що правоохоронні органи приховують правду про розслідування ДТП, а обласна прокуратура не здійснює досудове слідство належним чином.

Щоб розповісти людям правду, із Черкас на мітинг приїхав батько загиблого Микола Гуртовий.

- Мені відомо, що результати судово-медичної експертизи були готові ще 10 вересня, однак прокуратура навмисно замовчує правду! - обурюється він. - Усі бояться сказати правду, а Яценко ще й паплюжить ім\\\'я мого сина...

За словами «УДАРівців», батьки загиблого у ДТП до цього часу не були допитані прокуратурою та не визнані потерпілими у кримінальній справі. У зв\\\'язку з цим вони позбавлені можливості будь-яким чином контролювати хід досудового слідства.

Прокуратура також не поспішає розглядати звернення, що мають відношення до події ДТП. Так, 3 вересня «УДАР» подав дві заяви у прокуратуру. Першу - щодо розголошення кандидату у нардепи Антоном Яценком таємниці досудового слідства начальником ДАІ Уманського району. Другу - щодо втручання посадових осіб державних органів у виборчий процес. Обидві заяви прокуратура до цього часу не розглянула у встановлений законом 10-денний термін.

- Ми вимагаємо у правоохоронних органів забезпечити об\\\'єктивність розслідування справи, інформувати потерпілих, їх близьких, родичів та громадськість про дійсні обставини дорожньо-транспортної пригоди. Ми не дозволимо процвітати беззаконню у країні. «УДАРимо» по свавіллю влади! - наголосив кандидат-«УДАРівець» Антон Котвіцький.

 

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається