Останні події

У Черкасах за ніч облили фарбою кілька десятків бордів «УДАРу»

 

У ніч на 14 вересня в Черкасах невідомі пошкодили близько двох десятків бігбордів із зображенням Віталія Кличка, заливши їх фарбою. Про це повідомляють в Черкаському обласному виборчому штабі «УДАРу».

Із 60 біг-бордів, що знаходяться у місті Черкаси та на околицях, третина заляпана фарбою червоного, зеленого, синьою кольору. Водночас поряд із політичною рекламою «УДАРу» стоять рекламні борди інших партій, проте їх зловмисники не чіпали.

Якщо раніше «УДАР» стикався з поодинокими випадками псування зовнішньої реклами, то в Черкасах ситуація набула широкого розмаху, зазначає голова Черкаської обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко. Він переконаний, що провокація була заздалегідь спланована: «Все це відбулося перед вихідними, аби  ми не встигли надрукувати та поклеїти нові борди». За словами Іляшенка, зараз партія визначає точну кількість зіпсованих бордів та готує звернення до правоохоронних органів.

Іляшенко також повідомив, що сьогодні о 16 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту черкаських «ударівців» проти свавілля влади. Він закликав приєднуватися до акції всіх, хто «більше не може терпіти нахабність влади».

 

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається