Останні події

УДАРівці» в Умані проведуть акцію протесту «Регіональна» ДТП: Досить Топтати Правду

 

У п\'ятницю, 14 вересня, об 11:00 в місті Умань на центральній площі біля міської ради Уманська районна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проведе акцію протесту «Регіональна» ДТП: Досить Топтати Правду!».

«УДАР» обурений тим фактом, що правоохоронні органи приховують правду про розслідування ДТП, що сталося 1 вересня під Уманню, а прокуратура не здійснює досудове слідство належним чином.

Батьки загиблого у ДТП Дмитра Гуртового до цього часу не допитані прокуратурою та не визнані потерпілими у кримінальній справі. У зв\'язку з цим вони позбавлені можливості будь-яким чином контролювати хід досудового слідства та користуватися процесуальними правами щодо подачі заяв та клопотань слідчому.

Інші звернення до обласної прокуратури, що мають відношення до події ДТП, працівники прокуратури також не поспішають розглядати. Зокрема подана «УДАРом» 03.09.12 р. заява щодо розголошення кандидату в нардепи Антону Яценку таємниці досудового слідства начальником ДАІ Уманського району до цього часу не розглянута у встановлений законом 10-денний термін.

Крім того, правоохоронні органи не реагують на звернення щодо участі секретаря Уманської міської ради в засіданні виборчого штабу кандидата в нардепи Антона Яценка, що є втручанням посадових осіб державних органів у виборчий процес та застосуванням адміністративного ресурсу

Тому «УДАРівці» вимагають:

- об\'єктивного розслідування факту ДТП;

- припинення тиску на близьких загиблого Дмитра Гуртового та свідків події;

- невтручання народних депутатів та високопосадовців у хід розслідування ДТП;

- незастосування провладними кандидатами у народні депутати адміністративного ресурсу.

До акції протесту приєднаються батьки загиблого у ДТП - Микола Іванович та Лідія Антонівна Гуртові.

 

 

  13 Вересня 2012 +Коментар | подобається