Останні події

«УДАРівці» зіграли у благодійний футбол

 

Матч, який зібрав представників різних політичних сил, днями пройшов на території спортивного комплексу «Манеж» у Черкасах.

На стадіоні зібрались не просто уболівальники та поціновувачі футболу, а люди, не байдужі до дитячого горя. Адже метою цього заходу стала благородна справа - зібрання коштів на лікування трирічного хлопчика Андрія Сільова зі Смілянського району. Андрієві терміново необхідна вартісна операція, на яку коштів у родини немає, адже хлопця виховує одна мати.

Представники політичної партії «УДАР», зокрема Андрій Кондратенко та Дмитро Личко, не змогли лишитися байдужими й долучилися до заходу.

«Це дуже добре, що громадські діячі об\'єдналися заради однієї цілі: допомогти зібрати кошти на лікування Андрія. Благодійні матчі такого типу проводяться не вперше, хотілося б, щоб це стало традицією, проводити такі заходи, задля допомоги людям», - зауважує Дмитро Личко.

Ініціатором та організатором акції стала громадська організація «Молода громада», яка повідомила, що майже 1300 гривень, які було зібрано у ході гри, вже передали матері Андрія Сільова.

 

  11 Вересня 2012 +Коментар | подобається