Останні події

Андрій Кондратенко: «Черкаську поліклініку хочуть закрити, щоб продати приміщення»

 

Вже кілька років тліє конфлікт навколо процесу «оптимізації» системи міської медицини міста Черкаси. Показовим прикладом на цьому фоні є ситуація з дитячою поліклінікою №2.

Вперше співробітники закладу почали бити на сполох ще у грудні 2009 року. Тоді, скориставшись підпорядкованістю закладу міській дитячій лікарні, її головний лікар, за словами педіатрів, систематично порушував умови колективного договору. Дійшов до того, що отримав винагороду та грамоту Міністерства охорони здоров\'я, авансувавши себе за 4-місячне керування педіатрією та проігнорувавши рішення колективу про виділення премії лікарю-кардіоревматологу Піліпей З.В. Знаємо ми цього «спеціаліста» як Борисенко В.М., якого колеги називають «кілером черкаської педіатрії».

Цікавий вигляд має ситуація з оптимізацією надання медичних послуг, яку просуває Борисенко В.М. серед мешканців Черкас, що викликає у громади міста лише спротив.

За словами кандидата в народні депутати по 194-му округу від партії «УДАР» Андрія Кондратенка, принцип доступності медицини передбачає розміщення закладів первинної медичної допомоги в мікрорайоні проживання населення. А в результаті укрупнення тепер батькам із хворими дітьми доведеться їхати через все місто, витрачати час та піддавати дітей ризику появи ускладнень. Крім того, в результаті таких дій виникнуть черги. У зв\'язку зі скороченнями вже зараз, щоб потрапити до лікаря на прийом, потрібно записуватись за тиждень.

«Мені відома інформація, що вже на даний момент співробітників поліклініки змушують підписувати невигідні робочі договори, згідно з якими вони працюватимуть не на повну ставку. Ситуація в поліклініці знову на межі соціального вибуху, назріває новий конфлікт між персоналом поліклініки та головним лікарем, який є носієм всіх цих жахливих нововведень, - каже Андрій Кондратенко.

За його словами, усі ці махінації здійснюються для того, щоб закрити поліклініку через некомплектність персоналу і потім продати приміщення. Схожа ситуація вже сталася із приміщенням колишнього кінотеатру «Мир», який довгий час не ремонтували, зробили неможливими умови роботи для творчих колективів, які потім відселили у приміщення тютюнової фабрики, щоб продати будівлю кінотеатру.

«Я не дозволю чинити махінації по відношенню до приміщення дитячої поліклініки №2, і докладу всіх можливих і неможливих сил для відстоювання інтересів трудового колективу та громади мікрорайону. Вже найближчим часом будуть направлені запити до прокуратури, органів МВС , ДФІ з проханням перевірити ситуацію щодо діяльності головного лікаря дитячої лікарні Борисенка В.М. та виявити, в чому полягає зацікавленість вище зазначеної особи у припиненні роботи закладу».

 

  11 Вересня 2012 +Коментар | подобається