Останні події

На Чорнобаївщині «УДАР» допоміг спортсменам помірятися силами

 

Спортивні змагання, приурочені до Дня фізичної культури та спорту, відбулися в неділю 9 вересня в селі Іркліїв Чорнобаївського району. Поборотися за звання найкращих у змаганнях із футболу, волейболу, шахів, шашок, армреслінгу та піднімання гирі з\'їхалися команди з усіх куточків Чорнобаївщини. Свято пройшло за сприяння кандидата в народні депутати України від політичної партії «УДАР» Олександра Чуприни.

«Я передаю вам палкий привіт від політичної партії «УДАР», від братів Віталія та Володимира Кличка, від себе особисто. Ви, напевне, бачили останній бій Кличка із Чарром. Я сьогодні теж бажаю вам таких блискавичних перемог у чесній боротьбі», - привітав учасників змагань Олександр Чуприна.

На іркліївському сільському стадіоні зібралися найсильніші спортсмени району. Утім, за словами Олександра Чуприни, представники чорнобаївської райдержадміністрації всіляко намагалися завадити проведенню спортивних змагань: «По-перше, вони зробили все для того, аби оголошення про це свято не було опубліковано в районній газеті, а також відомо, що вони телефонували по селах до сільських голів та до спортивних інструкторів, залякуючи їх, вимагали, щоб їхні команди не їхали на сьогоднішній захід».

Зрештою тим, хто по-справжньому любить спорт, навіть відсутність спеціального транспорту не завадила відвідати спортивну зустріч. Так, аби стати учасниками районних змагань команди з села Ревбинці добиралися до Ірклієва на велосипедах. «Замість того, щоб влаштувати для односельчан та жителів прилеглих сіл подібні заходи, якось відзначити це свято, влада, навіть на рівні села, лише намагається перешкоджати. Бачили тут і очільницю сільради, вона нишком спостерігала за тим, що відбувається на стадіоні, але публічно привітати односельчан так і не наважилася», - коментує ситуацію Олександр Чуприна.

Гості свята мали змогу не лише вболівати за учасників змагань, але й скуштувати козацької юшки та польової каші. А всі не байдужі до музики співали свої улюблені пісні в караоке. Команди-переможці змагань отримали на згадку спортивні подарунки від політичної партії «УДАР».

 

  10 Вересня 2012 +Коментар | подобається