Останні події

Кондратенко Андрій, кандидат у народні депутати України: «Діяльність громадської приймальні – крок назустріч людям»

 

Із середини серпня розпочала свою роботу громадська приймальня кандидата в народні депутати України ­­- Кондратенка Андрія Олександровича.  За час роботи приймальні вже отримано близько п\'ятдесяти звернень як правового, так і соціального характеру. Варто наголосити на тому, що інформація про роботу приймальні поширюється,  відповідно й кількість звернень громадян зростає.

-                    До нас звертаються громадяни різних вікових категорій та суспільних верств, але кожному ми, у силу наших можливостей, надаємо допомогу відповідно до особливостей окремо взятого звернення чи проблеми, - розповідає керівник громадської приймальні В. Ф. Терещенко.

-                     Слід відзначити активність людей щодо ініціативи кандидата у народні депутати України Кондратенка А.О. «Суспільний діалог Програма розвитку м. Черкаси». Жителі Придніпровського району активно висловлюють свої побажання та пропозиції до майбутньої програми кандидата»

Кандидат у народні депутати по округу № 194 Андрій Кондратенко

вдячний жителям Придніпровського району за розуміння, підтримку та внесення пропозицій до проекту програми.

-         Запрошую жителів Придніпровського району звертатися до нашої громадської приймальні зі своїми проблемами та пропозиціями. Хочу наголосити на тому, що наша приймальня не елемент політичного піару, а її діяльність спрямована на вирішення чи пошук шляхів вирішення найелементарніших проблем жителів району».

 

Адреса громадської приймальні: м. Черкаси, Придніпровський район, вул. Чехова, 53, офіс 215.

 

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається