Останні події

У Черкасах «УДАРівці» провели акцію протесту «Обережно, їде Яценко!»

 

Акцію під назвою «Обережно, їде Яценко» провели черкаські «УДАРівці» 3 вересня. Підставою для її проведення стала резонансна дорожньо-транспортна пригода, у причетності до якої ЗМІ та очевидці підозрюють кандидата у нардепи від Партії регіонів Антона Яценка.

«УДАРівці» зібралися біля облдержадміністрації, оскільки раніше була оприлюднена інформація, що в сесійній залі о 10-ій годині Антон Яценко буде проводити прес-конференцію. Проте в останній момент прес-конференцію перенесли в інше приміщення - можливо, саме тому, що він побоявся уваги ЗМІ, які прибули на мітинг.

На сквері за ОДА активісти «УДАРу» намалювали контур загиблої людини, як зазвичай це роблять правоохоронці. Біля цього малюнка лежить покришка від колеса і розбите лобове скло автомобіля.

Узявши до рук віника із білими і блакитними стрічками (кольорами ПР), активіст «УДАРу» демонструє, як влада замітає сліди від своїх злочинів - знищує контури людини. Після цього на місце «ДТП» ставиться табличка «Загиблий сам винний у ДТП».

- Цей флешмоб, який ми організували ‒ символ того як мажори, високопоставлені посадовці і чиновники скоюють ДТП та інші правопорушення та уникають покарань, - говорить член  партії Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Михайло Малінін. - Справу про ДТП можливими способами намагаються «зам\\\'яти». Тому ми вимагаємо від міліції та прокуратури об\\\'єктивного розслідування цієї справи, щоб ніхто не втручався зі своїм депутатським мандатом і винні були покарані. Також «УДАР» візьме під свою охорону потерпілих та свідків, аби на них не тиснула влада з метою зміни свідчень.

За словами кандидата у нардепи від «УДАРу» по округу №195 Олександра Чуприни, справу про ДТП намагаються скоріше закрити, викривити інформацію, яка є сьогодні у пресі, і подати в іншому вигляді те, про що говорять свідки. Це не єдиний випадок, коли у ДТП за участю представників влади гинуть люди, а винуватці виходять сухими із води.

- Влада увірувала в те, що їй усе дозволено. Знищують не тільки у ДТП, знищують морально і фізично тих людей, які з ними не згідні. Розберіться, пане Дерновий, розберіться, пане Лісовий! Із позиції вашої моралі і совісті дайте оцінку тому, що відбулося. А ми не тільки будемо чекати, ми будемо спостерігати і брати активну участь у розслідуванні цієї події, - підкреслив Олександр Олександрович.

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається