Останні події

Черкаський «УДАР»: «Наша тактична ціль – усунути Партію регіонів від влади»

 

Під гаслом «Очистимо Україну» політична партія «УДАР Віталія Кличка» приступила до виконання одного зі своїх головних завдань, що полягає в усуненні Партії регіонів від влади.

Політична партія «УДАР Віталія Кличка», спостерігаючи за діяльністю нинішньої влади, за два з половиною роки переконалася, що Партія регіонів становить загрозу для суверенітету України, а її політика не відповідає національним інтересам та інтересам людей.

- Створення альянсу «УДАРу» з Партією регіонів у парламенті неможливе, - твердо підкреслює голова Черкаського обласного осередку Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. - Саме тому кожен кандидат від нашої партії заприсягнувся не вступати в союз із ПР.

Головний «УДАРівець» області зазначив, що невдовзі депутати всіх рівнів від «УДАРу» підпишуть зобов\'язання, ідентичні присязі кандидатів в депутати: не створювати альянсів з ПР, не бігати по фракціям. За будь-яке порушення партійної дисципліни таких депутатів буде виключено з фракцій. В новій Раді буде продумано і прийнято механізм відкликання таких нерадивих депутатів.

Віталій Іляшенко звернув увагу на те, що останнім часом і влада, і Об\'єднана опозиція намагаються скомпрометувати «УДАР» як на всеукраїнському, так і на місцевому рівнях, застосовуючи «чорний піар».

- Вони то замовляють проти «УДАРу» брехливі статті в регіональній пресі, то зосереджуються на поширенні неправдивої інформації про членів нашої політсили. І замість того, щоб агітувати за себе, чомусь агітують проти «УДАРу», - обурюється Віталій Іляшенко. - «Батьківщина» розуміє, що «УДАР» відбирає у неї значну кількість виборців. Лише на даному етапі, за даними опитування чотирьох соціологічних служб, серед яких Центр Разумкова, «УДАР» підтримує 11,8% українців. Політична партія «УДАР» частіше підтримується виборцями Західного і Центрального регіонів, зокрема і в Черкаській області. Тому ми звертаємося до інших Політичних партій: брудні піар-технології насправді очорняють вас самих, а нас - роблять ще сильнішими.

Кандидат у народні депутати по виборчому округу №194 Андрій Кондратенко зазначив, що усі пункти програми «УДАРу» реальні і досяжні. У передвиборчій програмі викладено план дій партії у парламенті.

- Ми не писали програму за принципом «все - всім». Програма «УДАРу» спрямована на зміни української політики в інтересах суспільства. Тільки так ми досягнемо європейської якості життя в Україні, - наголошує Андрій Кондратенко. - Згідно цієї програми ми ставимо собі за мету забезпечити рівень доходів, аби кожен працюючий на місячну зарплату зміг купити холодильник або пральну машину, а пересічна сім\'я протягом трьох років змогла придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Щодо відкриття власної справи, то на отримання необхідних документів людина витрачатиме не більше півгодини часу. У планах «УДАРу» залишити лише сім загальнодержавних податків та зборів. Щодо податків, то 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Діятиме нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки, для підприємств створених на депресивних територіях - на 5 років.

Та головне у політиці «УДАРУ» - це співпраця з громадою. Кандидат у народні депутати по виборчому округу №195 Олександр Чуприна запевнив, що роль громадян в управлінні та контролі за країною буде посилено.

- У країні діятиме народний вотум недовіри, що даватиме змогу громаді на референдумі відправляти у відставку голів місцевих держадміністрації, керівників міліції і податкової, прокурорів, суддів, - наголосив Олександр Олександрович. - Але для того щоб ці зміни стали реальністю, необхідно зламати корупційну систему - провести антикорупційну люстрацію, відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів, створити незалежне антикорупційне агентство.

Реалізація цих програмних цілей дозволить нанести вирішальний удар - по бідності, а наслідком проведених реформ має стати наближення України до євростандартів.

 

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається