Останні події

Черкаські «УДАРівці» привітали рідну школу із Днем знань

 

Учнів та їхніх батьків, а також вчителів Черкаської загальноосвітньої школи №21 привітали її випускники, кандидати у народні депутати від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко (№38 у списку партії) та Андрій Кондратенко (округ №194).

- Дорогі школярі, вчителі, батьки, щиро вітаємо вас зі святом! 10 років тому ми також закінчили цю школу і дуже цим пишаємось. У першу чергу ми хочемо подякувати нашим вчителям, які нас вивчили, особливо першій вчительці. Першокласникам хочемо побажати добре навчатися на зразкові оцінки та слухатися своїх батьків і вчителів, - наголосив голова Черкаської обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко.

До привітань приєднався і кандидат-«УДАРівець», заступник голови ЧООПП «УДАР» Андрій Кондратенко. Він радісно відгукнувся про те, що його рідна школа щороку зустрічає нових дітей - майбутнє нашої держави. Цього року вперше на поріг школи ступили 83 першачки.

- Шановні першокласники! Вітаю вас зі святом Першого вересня! Хочу побажати вам школярам наснаги у навчанні та любові до вчителів, які піклуються про вас, будують шлях у ваше майбутнє доросле життя, - підкреслив він.

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається