Останні події

У Чигирині відбувся напад на агітаційний намет партії «УДАР»

 

Активісти партії «УДАР» дали гідну відсіч невідомим нападникам

 

Зруйнувати агітаційний намет «УДАРу», розташований у центрі Чигирина, намагалися двоє невідомих кремезних чоловіків. Інцидент стався близько 12 години біля місцевого будинку культури, де проходила обласна конференція вчителів.

За словами активістів «УДАРу», які працювали в наметі, всі підозри падають на регіоналів, що агітували поблизу. «Неподалік від нас стояли агітаційні намети Партії регіонів, регіонали постійно крутилися біля нас і в особистих розмовах радили нам припинити свою агітацію. Через певний час падає наш намет... Ми були всередині, тому спочатку не зрозуміли, що відбувається і хто це зробив. І лише потім ми бачили, як  тікали два молоді хлопці. Доти вони довгенько крутилися біля нас, вдаючи з себе п\'яних, мовляв - палатку випадково пхнули», - розповідають активісти.

Згодом намет вдалося відновити, і «УДАРівці» змогли продовжити свою роботу. Однак очевидно, що політичні опоненти не зупиняються ні перед чим і подібні акти вандалізму можуть повторитися.

На інцидент своєчасно відреагував кандидат в народні депутати від «УДАРу» по округу №195 Олександр Чуприна, подавши заяви в районну прокуратуру та міліцію.

«Ми зупинимо вседозволеність провладної партії та її нівелювання законами. Сподіваюся, що правоохоронні органи проведуть розслідування і знайдуть винних», - наголосив Олександр Чуприна.

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається