Останні події

СУСПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ «ПРОГРАМА РОЗВИТКУ м. ЧЕРКАСИ»

 

Діяльність влади будь-якого рівня може бути дійсно ефективною лише за умови активної участі місцевих громад у виробленні, прийнятті та реалізації рішень. Виконання цієї умови може забезпечити дієва система місцевого самоврядування та активна співпраця місцевих громад з органами влади всіх рівнів. Проте на даний час немає ефективної співпраці між місцевими громадами та всією владною вертикаллю як в країні загалом так і в нашому місті зокрема.

Такий стан речей зумовлюється багатьма як об\'єктивними так і суб\'єктивними  причинами. За такого стану речей жоден черкащанин напевне не може знати де збудують чергову автозаправку чи коли з молотка піде черговий заклад комунальної чи державної власності. Ніхто не може бути впевнений у повноті забезпечення соціальних гарантій які взяла на себе держава.

Виходячи з необхідності громадського контролю за владою всіх рівнів та внесення громадою своїх пропозицій щодо розвитку міста, Кондратенко Андрій Олександрович, як кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 194 (Придніпровський район м. Черкаси) ініціює суспільний діалог «Програма розвитку м. Черкаси».

Суть даного соціального проекту полягає у виробленні програми розвитку міста на основі виявлених проблем які найбільше турбують жителів міста. Вироблена на основі пропозицій жителів міста «Програма розвитку м. Черкаси» стане передвиборчою програмою Кондратенка Андрія Олександровича.

Всіх кому не байдужа доля власного міста просимо висловлювати проблеми, пропозиції, побажання за номером телефону 50-08-61 (тел. громадської приймальні) або безпосередньо до громадської приймальні кандидата у народні депутати України Кондратенка А.О. яка знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Чехова, 53, офіс 215.

 

  1 Вересня 2012 +Коментар | подобається