Останні події

У Смілі регіонал привласнив агітпродукцію «УДАРу», щоб… «роздавати людям»

 

На агітаційний намет Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Смілі здійснили напад.

Як розповіла активістка «УДАРу», яка роздавала в партійному наметі агітпродукцію, вранці 30 серпня до намету підійшло двоє чоловіків. Представившись працівниками міськвиконкому, незнайомці залякали дівчину, забрали усю друковану продукцію, що лежала в наметі, і завантажили у свій автомобіль. На спроби завадити крадіжці чоловіки пригрозили дівчині, що заберуть і намет.

- У міськвиконкомі не підтвердили інформацію про те, що їхні працівники забрали агітпродукцію «УДАРу». Тому, щоб знайти зловмисників, ми вирішили не викликати міліцію, а знову встановили намет на тротуарі. Якщо прийшли нас зігнати один раз, прийдуть і вдруге, - розповідає керівник окружного штабу №198 Андрій Король.

План «ударівців» спрацював. Через годину до партійного намету під\'їхав автомобіль «Subaru». Із нього вийшов чоловік невисокого зросту в костюмі. Виявилося, що це смілянський «авторитет» Станіслав Лукирич, який на сайті обласної ради значиться головою фракції Партії регіонів у Смілянській районній раді.

Далі в оригіналі цитуємо розмову Станіслава Лукирича з Андрієм Королем.

С.Л.: - Чому ви тут стоїте знову?

А.К.: - Ми маємо право тут стояти. Це Ви приїжджали?

С.Л.: - Так, я особисто приїжджав.

А.К.: - Навіщо знову приїхали?

С.Л.: - Я ж дівчині розказав...

А.К.: - Вона сказала, що її залякали.

С.Л.: - Я представився, показав посвідчення. Аби я хотів залякати... Я їй сказав «внятно-понятно».

А.К.: - Ми ж можемо зараз скласти заяву в міліцію.

С.Л.: - Пиши, пиши. Зараз прийде повідомлення, приїдуть - і палатку приберуть просто.

А.К.: - Так навіщо агітматеріал забрали?

С.Л.: - Мені він цікавий був. Я хотів подивитись, і роздати людям. Що «непонятного»?!!

А.К.: - Від нас роздати?

С.Л.: - Від вас, звичайно, а від кого ж? Я забрав, роздав людям. Став біля магазину і роздавав. Там отака стопочка лежала, штук двадцять. Газети ще хотів забрати, щоб люди почитали, а вона (активістка «УДАРу». - Авт.) не дала...

- Схоже, деякі регіонали вже не хочуть працювати на свою партію, а намагаються примкнути до сильної опозиційної політичної сили. Однак партії «УДАР» не потрібні перебіжчики, які змінюють свої політичні погляди, як рукавиці. Попереджаємо, що усі спроби втручання Партії регіонів у виборчу кампанію «УДАРу» розцінюються нами як провокації, на які ми будемо реагувати відповідно до закону, - резюмував кандидат-«УДАРівець» по округу №198 Андрій Колесник.

 

 

  31 Серпня 2012 +Коментар | подобається