Останні події

Черкаський «УДАР»: Рішення ЦВК – це політичне шулерство

 

Результати жеребкування щодо представництва партій в окружних виборчкомах - несправедливі та недемократичні. Їх можна розцінювати як результат політичного шулерства. Про це заявив голова Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко.

- Помилкою ЦВК стало те, що жеребкування проводилось загалом щодо представництва партій в усіх округах, а не окремо по кожному округу, - заявив Віталій Володимирович.

За його словами, ЦВК зараз демонструє свою необ\\\'єктивність, не надавши жодного місця в окружкомах Політичній партії «УДАР Віталія Кличка» та ВО «Свобода». Замість реальних учасників політичного процесу на місця в ОВК потрапили технологічні партії - анархісти, проросійські сили тощо.

- Нам навіть невідомо, чи мають усі ці партії разом взяті хоча б одного народного депутата, що б свідчило про довіру виборців до них, - зауважив лідер Черкаського «УДАРу». - У зв\\\'язку з рішенням ЦВК може виникнути та ж ситуація, що й торік під час парламентських виборів у Росії, коли Рада з прав людини закликала голову ЦВК піти у відставку. Інакше у нас в Україні з\\\'явиться другий Ківалов.

«УДАР» сподівається, що під час жеребкування отримає своє представництво у дільничних виборчих комісіях. Також партія зосередить своїх професійних спостерігачів в окружних виборчкомах з метою недопущення будь-яких фальсифікацій.

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається