Останні події

«УДАРівці» привітали жителів Жашкова і Звенигородки з народними святами

 

У Жашкові партія «УДАР Віталія Кличка» провела масштабні урочистості в яких поєднала два головних державних свята - День Прапора і День Незалежності.

На вулицях міста, ринку, міського парку жашківчани мали змогу поспілкуватися і порадитись із кандидатом в депутати від партії «УДАР» по округу №199 Василем Фурманом.

«Сьогодні на 21-му році Незалежності нам як ніколи треба утвердити Україну як високорозвинену, незалежну європейську державу. Я вірю, ми знайдемо в собі сили і волю, щоб подолати всі труднощі, розумно синтезувати найкращі національні надбання та світовий досвід на шляху розбудови своєї держави. За роки Незалежності в нашій державі постало покоління нових громадян. Майбутніх економістів, соціологів, інженерів і, звичайно ж, політиків. Реалії українського сьогодення вимагають нової парадигми розбудови. Кличківці є тією рушійної силою, що пробудять національну гідність, героїчну почуттєвість, шляхетність політичного мислення», - зазначив Василь Фурман, звертаючись до жашківчан та гостей міста.

Того ж дня день Державного прапора і водночас день міста відзначали  у Звенигородці. Чудова літня погода, додавала гарного настрою тим здебільшого юним і молодим людям, які прийшли на площу міста. Присутніх чекала насичена концертна програма. Звенигородку привітали фольклорні ансамблі, музичні колективи, а також народна артистка України Ніна Матвієнко. Разом із Ніною Митрофанівною жителів зі святом привітав і кандидат-«УДАРівець» Василь Фурман, передавши вітання звенигородцям і від лідера партії Віталія Кличка.

«Дорогі жителі м. Звенигородки! Від імені Віталія Кличка та  від себе особисто я щиро вітаю вас з днем міста. В цей святковий день я бажаю Вам добра,  щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім\'ям, успіху в усіх починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Вашого прекрасного рідного міста, що справляє сьогодні іменини», - сказав Василь Миколайович.

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається