Останні події

До Дня Незалежності Золотоніський «УДАР» очистив сквер

 

Прибиранням Золотоніського скверу імені генерала Неверовського «УДАРівці» розпочали масштабне прибирання країни від бруду і мороку.

Акція мала всеукраїнський характер - подібні заходи відбулися у всіх куточках нашої держави. Партія «УДАР» вирішила відзначити свято української незалежності конкретними справами.

Існує гарна українська традиція - перед святами завжди прибирають у хаті. Тож до свята Дня Незалежності України в місті Золотоноша активістами «УДАРу», було проведено акцію «Зроби своє місто кращим». При цьому активісти свідомо обирали ті куточки міста, до яких не доходять руки комунальних служб, але які полюбляють мешканці міста. Тож партійці «УДАРу» вирішили очистити від сміття міський сквер імені генерала Неверовського.

Під час акції було прибрано всю територію скверу, вивезено дві машини сміття, крім того в партійну символіку пофарбовано паркові лавки, сміттєві баки, ліхтарні стовпи. Кінцевим результатом були задоволені місцеві жителі, а партійці разом з активістами отримали усну подяку від міської влади.

Партійці підкреслюють, що цьогорічна акція, окрім практичного, носить ще й символічний характер. Так само, як сьогодні УДАР прибирає вулиці від сміття, після виборів вони очистять Україну від бруду корупції та безвідповідальності влади.

- Наступним раундом наступу на нечисть стане очищення країни від злочинної влади, який почнеться у день виборів 28 жовтня - наголосив Павло Криворучко, представник «УДАРу» на Золотоніщині.

 

  27 Серпня 2012 +Коментар | подобається