Останні події

Колектив Черкаського «УДАРу» вітає Голову з Днем активізації осередку

  Сьогодні, 23 серпня, Черкаська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» святкує 4 місяці відродження осередку партії на обласному рівні.

Чотири місяці тому за рішенням Політради партії на посаду голови Черкаського обласного осередку одноголосно було обрано Віталія Іляшенка.

- З початку активізації партійного осередку кількість його членів зросла більш ніж у двічі - із 79 до 165 осіб. Більшість членів обласної організації складає молодь, яка має досвід діяльності у сфері молодіжної політики Черкащини, - зауважив очільник Черкаського «УДАРу» Віталій Іляшенко.

Андрій Кондратенко, як заступник голови обласної організації, став кандидатом у народні депутати України по 194-му виборчому округу. За його словами, за пройдений етап діяльності  було сформовано потужну молоду команду, яка здатна до реальних змін і впевнених кроків у політиці.

Колектив Черкаського «УДАРу» щиро вітає своє керівництво зі святом та бажає успіхів у роботі, невпинного руху вперед, наснаги і нових звершень!

- Максим Горький писав: «Ніяка інша сила не робить людину великою і мудрою, як це робить сила колективної, дружної, вільної праці». Дякуємо керівництву за мудрість та злагодженість у роботі! З вами «УДАР» переможе! - наголосила голова Виконкому обласного осередку Людмила Гнатенко.

 

  23 Серпня 2012 +Коментар | подобається