Останні події

Жуковську повісили на воротах! «УДАР» стверджує, що це порушення закону

 

Черкаський «УДАР» вимагає зняти агітаційний банер із дитячого парку «Казка»

 

Розміщений днями агітаційний банер кандидата у нардепи Валентини Жуковської на вході в дитячий парк «Казка», що перебуває в комунальній власності Черкас, є прямим порушенням виборчого законодавства. Про це заявляє Черкаська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Відповідно до статті 74 п. 4 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (17.11.2011 № 4061-V), «забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності».

«Зважаючи на той факт, що дитячий парк «Казка» перебуває в оперативному управлінні комунального підприємства «Дирекція парків», розміщення цього агітаційного банера на фасаді дитячого парку є грубим застосуванням адміністративного ресурсу та суперечить чинному законодавству», - заявляє очільник обласного «УДАРу» Віталій Іляшенко. - Про факт порушення законодавства «УДАР» сповістив директора комунального підприємства «Дирекція парків» Олександра Радуцького, однак чіткої відповіді, хто дав дозвіл на розміщення агітаційного банера пані Жуковської ми так і не почули».

Черкаський «УДАР» публічно звертається до міської влади Черкас та до директора КП «Дирекція парків» Олександра Радуцького з проханням припинити застосування адмінресурсу та у стислі терміни зняти даний агітаційний банер із закладу комунальної власності.

«В інакшому випадку - ми будемо звертатися до ЦВК з вимогою зняти з реєстрації кандидата Жуковську», - заявив кандидат у нардепи по 194-му виборчому округу, заступник голови Черкаського «УДАРу» Андрій Кондратенко.

 

  22 Серпня 2012 +Коментар | подобається