Останні події

Черкаські «УДАРівці» мочили «чиновника»

 

У понеділок, 20 серпня обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела акцію протесту «УДАРимо разом по адмінресурсу!». «УДАР» провів акцію на Соборній площі, де більшості політичних сил рішенням суду було висунуто рішення про заборону проведення акцій.

На акції зібралося близько 200 активістів та прихильників Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Приєдналися до мітингу і небайдужі черкащани, яким набридло свавілля нинішньої влади та безконтрольне використання нею адміністративного ресурсу.

«Незабаром відбудуться вибори, і чим ближче до дати 28 жовтня, тим більше загострюється політична боротьба. І вже зараз ця боротьба виходить за рамки демократичних норм, набуває форм вседозволеності з боку партії влади, - заявив кандидат-мажоритарник від «УДАРу» по округу №194 Андрій Кондратенко. - З кожним днем з різних куточків Черкащини надходить інформація, як влада зловживає адміністративними методами по відношенню до власних громадян. Жертвами цього беззаконня стають службовці, студенти, лікарі, рядові міліціонери.»

«УДАРівці» повідомляють про численні випадки використання владою адмінресурсу. Зокрема, нещодавно перший заступник міського голови міста Сміла забороняв керівникам ОСББ розміщувати політичну рекламу на їхніх будинках, погрожуючи їхнім родинам, мовляв, «подумайте, у вас же діти є». Крім того, у Смілі та Умані відомі факти тиску міської влади на підприємців - власників білбордів. Їм пояснили, що розміщення реклами будь-якої іншої політичної реклами, окрім Партії регіонів та її «сателітів» спричинить припинення їхньої підприємницької діяльності.

«Неспроста на Черкащині майже кожна керівна посада штабу Партії регіонів належить високопосадовцям - губернатору, начальникам управлінь облдержадміністрації, ректорам. Кожен з них має владний вплив на підприємців, держслужбовців, студентів тощо», - наголосив голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

Активісти «УДАРу» провели театралізовану виставу, показавши «чиновника», який своїми злочинними діями забруднив свою гідність. Хоч «УДАРівці» і «вмочили» його, та переконалися, що відмити його брудну репутацію вже не вдасться. Тому мокрого «чиновника» вирішили посадити на своє робоче місце і змусити працювати на благо народу. Проте, охорона облдержадміністрації закрила на ключ двері приміщення і не пустила активістів «УДАРу». Тож мітингувальники віднесли чиновника до палаток парії регіонів, де агітатори біло-блакитних також відмовились приймати колегу. «УДАРівцям» більше нічого не залишилось, як викинути чиновника на смітник.

 

  20 Серпня 2012 +Коментар | подобається