Останні події

«УДАР» відкрив «гарячу лінію»

 

У громадській приймальні Черкаської обласної організації  Політичної партії «УДАР» відкрили телефонну «гарячу лінію», куди кожен черкащанин може зателефонувати та повідомити про випадки тиску на виборців, фальсифікації, звернутися за допомогою з того чи того питання. Інформацію можна надати за телефоном: (0472) 520-371 або надіслати за електронною адресою gromadska-udar@ukr.net

- Усім, хто зателефонує на «гарячу лінію», гарантується повна конфіденційність, юридична підтримка та допомога  у вирішенні проблеми, - запевняє голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. - Якщо з якихось причин громадянин не зможе повідомити свою інформацію у телефонному режимі, можна написати на електронну адресу.

Усі електронні повідомлення та дзвінки будуть фіксуватися фахівцями контактного центру громадської приймальні «УДАРу» та невідкладно надсилатися на опрацювання юристам чи органам виконавчої влади.

\"Гаряча лінія\" працює з понеділка по п\'ятницю з 9:00 до 19:00, у суботу - з 9:00 до 19:00, неділя та святкові дні - вихідні.

 

 

  15 Серпня 2012 +Коментар | подобається