Останні події

«УДАР» став на підтримку Тимошенко та Луценка

 

 

Партія «УДАР» подала заяву про залучення в якості третьої особи у позові ВО «Батьківщина» до ЦВК щодо оскарження відмови в реєстрації кандидатами в народні депутати України Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

9 серпня у Київський апеляційний адміністративний суд ВО «Батьківщина» подано адміністративний позов до ЦВК щодо оскарження відмови в реєстрації кандидатами у нардепи на виборах 28 жовтня 2012 року Юлії Тимошенко і Юрія Луценка. Їх було висунуто в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі і включено до виборчого списку цієї політичної сили. Партія «УДАР» в особі її представника в ЦВК, керівника юридичного департаменту партії Валерія Карпунцова подала заяву про залучення до участі у зазначеній справі в якості третьої особи на стороні «Батьківщини».

-  «УДАР» виступає проти звуження виборчих прав політв\'язнів Тимошенко і Луценка. Партія вважає, що Центральна виборча комісія не повинна обмежувати їх права на реєстрацію кандидатами у народні депутати», - впевнений голова Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Іляшенко

 

 

  14 Серпня 2012 +Коментар | подобається