Останні події

На Черкащині міжнародні спостерігачі перевірять тиск влади на партію «УДАР»

 

У понеділок, 13 серпня, на Черкащину прибули довгострокові міжнародні спостерігачі від Європейської мережі організацій «ЕНЕМО». За ходом передвиборної кампанії на Черкащині та днем голосування на місцевих виборах спостерігатимуть Блажо Чрвеніца (Чорногорія) та Джована Томашевіч (Боснія і Герцеговина).

 

«Головне наше завдання - спостерігати за виборами, фіксувати порушення та акумулювати їх у загальноукраїнський звіт нашої організації. По закінченню виборів на основі звіту буде оприлюднення нашої позиції щодо відповідності виборчого процесу міжнародним стандартам. Ми не можемо втручатися в перебіг виборчого процесу, однак будемо збирати інформацію про всі порушення та політичні тенденції», - розповів Блажо Чрвеніца.

 

Міжнародні спостерігачі ретельно відслідковуватимуть факти тиску місцевої влади на опозиційні партії, про які їм повідомили громадські діячі та незалежні журналісти. Зокрема це стосується тиску влади на підприємців - власників білбордів, яким влада шляхом залякування суворо забороняє розміщувати рекламу політичної партії «УДАР» та будь-якої іншої опозиційної політичної сили, окрім Партії регіонів та її «технічних» партій.

 

 

  13 Серпня 2012 +Коментар | подобається