Останні події

«Вдаримо по корупції і бідності»: головний «ударівець» Черкащини оприлюднив передвиборчу програму

 

Передвиборчу програму Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» оприлюднив голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко на прес-конференції 7 серпня у Черкасах. У програмі, спрямованій на зміни української політики в інтересах суспільства, викладено план дій «УДАРівців» у парламенті.

«Щоб досягти європейської якості життя в Україні, ми маємо забезпечити такий рівень доходів, щоб кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зміг купити холодильник або пральну машину; щоб пересічна сім\'я протягом 3 років мала змогу придбати автомобіль, а протягом 10 - житло у місцевості проживання, - зауважив Віталій Володимирович. - Ми маємо побудувати країну рівних можливостей. Це означає жорстко гарантувати дотримання прав людини, рівність усіх перед законом та забезпечити справедливий суд. На відкриття своєї справи, отримання необхідних документів чи будь-які інші послуги держави людина витрачатиме не більше, ніж півгодини часу. Ми залишимо лише сім загальнодержавних податків та зборів, наблизимо загальну систему оподаткування за принципами адміністрування до спрощеної».

«УДАРівці» переконані, що у громаді потрібно створити стимули для економічного зростання. У програмі зазначається, що 100% податків на доходи фізичних осіб, землю та нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків забезпечуватиме фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях - на 5 років.

За словами лідера черкаського обласного «УДАРу», необхідно посилити роль громадян в управлінні країною та контролі за державою. З цією метою буде запроваджена народна законодавча ініціатива. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом. По-друге, буде запроваджено народне вето. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування. По-третє, ми введемо народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Для того, щоб зміни стали реальністю, необхідно зламати корупційну систему, - наголошується в передвиборчій програмі. Без цього будь-які обіцянки покращити життя були б брехнею. Це означає: провести антикорупційну люстрацію, відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів усіх рівнів, а також створити антикорупційне агентство.

«Реалізація цих програмних цілей дозволить нанести вирішальний удар - по бідності, а наслідком проведених реформ має стати наближення України до європейських стандартів життя, - підсумував Віталій Іляшенко. - Усі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо. Настав час УДАРу!».

 

 

  9 Серпня 2012 +Коментар | подобається