Останні події

УДАРні мажоритарники Черкащини впевнені, що при владі мають бути нові обличчя із сильною позицією

 

Офіційне представлення кандидатів у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка», які балотуватимуться по черкаських одномандатних округах відбулося у Черкасах 7 серпня.

Список мажоритарників «УДАРу» на Черкащині складають досвідчені економісти, підприємці, освітяни, громадські діячі.

- Переважно це нові обличчя в політиці, яких знають не за безкорисним просиджуванням у владних кріслах, а за реальними справами, завдяки яким вони заслужили довіру, - так представив кандидатів у нардепи голова черкаської обласної  організації політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

У списку - Андрій Кондратенко, Олександр Чуприна, Олексій Яценко, Павло Філіпенко, Андрій Колесник, Василь Фурман та Антон Котвіцький.

- Можна було б займатися власним бізнесом, відпочивати, але мені хочеться щось змінити в країні, - каже Олександр Чуприна, кандидат у депутати від «УДАРу» по виборчому округу №195. - Я не маю надії ні на кого із минулої чи теперішньої влади. Сьогодні зрозуміло, що необхідна нова сила, яка зможе вивести країну з цього замкненого кола. І такою силою є партія Віталія Кличка. Він зібрав команду, яка змогла б вилікувати головну хворобу нашого суспільства - корупцію. І вилікувати її можуть ті, хто на неї не хворіє.

На тому, що «УДАР» не тільки декларує справжні демократичні європейські цінності, але й втілює їх у життя, наголосив підприємець, кандидат-«ударівець» (ОВО №196) Олексій Яценко.

- «УДАР» - єдина партія, яка оприлюднила список мажоритарників завчасно. Це також єдина партія, яка голосувала за кожного кандидата в депутати окремо, тоді як інші партії навіть не бачили списку кандидатів, за який вони голосували. Крім того, кожен з нас склав присягу ні в якому разі не вступати в союз із Партією регіонів, - наголошує він.

Від того, який лідер, можна судити про всю команду. У цьому переконаний підприємець, кандидат від «УДАРУ» (ОВО №197) Павло Філіпенко. На його думку, про лідера партії Віталія Кличка можна судити по тому, як він веде себе на рингу.

- Він там відвертий і справжній, завжди доводить почату справу до кінця, має залізне терпіння, яке українці недооцінюють. І він таки отримує перемогу завдяки невідступності, спрямованості, - говорить кандидат. - Я вірю, що з «УДАРом», з тими зусиллями, яких ми разом докладемо, ми можемо здобути те, що ми повинні здобути - гарну, чисту, привабливу Україну, здорову, спортивну націю.

Міський голова Сміли (2006-2011 рр.) Андрій Колесник - кандидат від «УДАРу» по 198-му округу, вважає, що деградація нинішньої влади в очах громадян досягла рекордного рівня.

- Я пам\\\'ятаю 2006 рік, коли люди мали надію і віру до влади. Зараз рівень підтримки влади розташований на рівні статистичної помилки. Дуже важко прогнозувати, що взагалі буде в країні. Ми великими кроками рухаємось до громадянської війни, яку створює сама влада. І я вважаю, що це такий відчайдушний крок для того, щоб відволікти громаду від реальних проблем в економіці. І це вже було неодноразово в Україні, іще до часів Незалежності, коли нас стикали лобами, і українці між собою чубилися. Так само відбувається й зараз. Я не хочу жити в такій країні. Саме тому я з «УДАРом». Ця партія має чітку програму, яка співпадає з моїми поглядами про те, куди має рухатися Україна, - наголошує Андрій Колесник.

Досвідчений економіст та науковець, уродженець Катеринопільщини Василь Фурман - кандидат від «УДАРу» по округу №199. Доктор економічних наук, професор. Зараз працює ректором Київського інституту банківської справи, за сумісництвом - голова громадської організації «Наш дім - Шевченків край». Він переконаний: сьогодні неможливо побудувати успішну країну без успішних людей.

- Ми маємо сприяти розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, розвивати сільське господарство, повністю орієнтувати державну політику, тому що сьогодні все іде на підтримку великого капіталу олігархів. У мене є комплексне бачення тих економічних реформ, які потрібно провести в нашій державі, - заявляє Василь Фурман. - У багатьох країнах світу реформи проводилися 25-35-річними людьми з гарною освітою, у яких є майбутнє, які хочуть жити у своїй державі. В «УДАРі» саме такі люди. Сьогодні всі були при владі, і дуже важливо, щоб прийшли молоді, які спроможні робити з Україну сильну державу. Ми хочемо, щоб у людей були гідні заробітні плати, щоб пенсії були не такими, на які виживають, а щоб на них можна було нормально жити. 

 

 

  9 Серпня 2012 +Коментар | подобається