Останні події

Із першої десятки «УДАРу» на Черкащину очікується приїзд Кличка, Наливайченка, Геращенко і Пинзеника

 

Про це повідомив голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» під час прес-конференції, що відбулася 7 серпня в Черкасах.

«У першості списку кандидатів від «УДАРу» - відомі імена діячів культури, досвідчені політики та економісти. Серед них є й уродженка Черкащини, народний депутат Ірина Геращенко, яка під номером шість у списку. Уже відомо, що у вересні вона завітає на Черкащину», - зауважив Віталій Іляшенко.

За його словами, на Черкащину також мають приїхати екс-голова СБУ Валентин Наливайченко (№3 у списку «УДАРу») та колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник (№7 у списку). Повторно на Черкащину може завітати і лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

- У команді Кличка немає «кумівства». Кожен, хто йде на вибори від партії, несе особисту відповідальність за свої дії. Різних людей об\\\'єднує спільна мета: життя в Україні за європейськими стандартами. Це високі зарплати та пенсії, захист прав громадян, рівність усіх перед законом, вплив громадян на прийняття рішень у державі, рівні можливості для бізнесу і освіти, - зазначив головний «ударівець» області.

Нагадаємо, що усі кандидати від «УДАРу» публічно склали присягу, в якій зобов\\\'язалися не голосувати за закони, які суперечать національним інтересам чи відкривають можливості для корупції; не входити у змову і союз з Партією регіонів; не бути «тушкою» - виконувати рішення «УДАРу» та не зраджувати своєї фракції.

 

 

  9 Серпня 2012 +Коментар | подобається