Останні події

Кандидати від черкаського «УДАРу» заявляють про тиск влади

 

Влада почала створювати перешкоди черкаському «УДАРу» ще на етапі висування кандидатів, і на сьогодні продовжує різними способами чинити тиск. Про це під час прес-конференції 7 серпня в Черкасах заявили кандидати у депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» по одномандатних виборчих округах.

«Особи, які хотіли балотуватись від нашої політичної партії, через тиск на їх підприємницьку діяльність  не змогли висуватися, - заявив голова обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. - Я думаю, ми такі перешкоди ще побачимо під час самого голосування та підрахунку голосів, тому нам потрібно бути до всього готовим і відстоювати свої інтереси».

На Черкащині відомі й інші випадки тиску на «УДАР». Зокрема кандидат-мажоритарник Василь Фурман заявив, що йому навмисно, вимкнувши світло, зірвали виступ у Лисянському районі, а сільський голова, який допоміг організувати зустріч із людьми, отримав усне попередження від вищого керівництва. Водночас кандидат-«ударівець» заявив, що йому відомі випадки, коли на прихильників партії «УДАР» чи інших опозиційних політичних сил спускали собак.

Про «рекламний» скандал у місті Сміла повідомив колишній мер міста, кандидат-від «УДАРУ» Андрій Колесник. За його словами, «місцева влада в особі міського голови і першого заступника збирала підприємців, які володіють білбордами у місті, і їм категорично заборонили рекламувати будь-яку іншу політичну силу, крім Партії регіонів».

«Але є й так звані «сателіти» Партії регіонів, яким дозволено бути на білбордах. Для виборців має бути таким собі «маячком», із цього можна робити висновки, хто є хто у політиці. І якщо в будь-який час там з\\\\\\\'явиться реклама, скажімо, «УДАРу Віталія Кличка» чи «Батьківщини», він буде просто демонтований», - наголосив Андрій Колесник.

 

 

  8 Серпня 2012 +Коментар | подобається