Останні події

«УДАР» профільтрував своїх кандидатів

Рух «Чесно» на Черкащині підтвердив, що «УДАР» - єдина партія, яка серйозно поставилась до відбору кандидатів у нардепи.

Незалежний громадський рух «Чесно», який має завдання не допустити до парламенту на виборах 2012 року недоброчесних політиків, задоволений суворістю політичної партії «УДАР» Віталія Кличка щодо відбору своїх кандидатів.

- У регіонах «УДАР» до своїх кандидатів ставиться досить прискіпливо, і якщо помічає, що хтось із кандидатів має якусь невідповідність, то відразу знімає його», - заявив на прес-конференції 3 серпня координатор руху «Чесно» на Черкащині Назар Обідзінський.

Зі слів очільника громадського руху, на Черкащині «УДАР» - єдина політична сила, яка відфільтрувала своїх кандидатів, і це має стати прикладом для інших партій.

- Депутати від «УДАРу» активно взяли участь у дискусії щодо відбору кандидатів. Коли депутат намагається виправдати свою позицію і знаходить аргументи на свій захист перед громадськістю, це майже ідеальна картина нормального демократичного суспільства, до якого треба прагнути, - зазначив голова обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

Нещодавно рух «Чесно» підписав у Черкаській області меморандум про співпрацю із кількома політичними партіями, де лідери обласних партійних організацій декларують підтримку критеріїв доброчесності і зобов\'язуються висувати кандидатів, які відповідають цим критеріям. На сьогоднішній день такий меморандум підписали «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Наша Україна», Соціалістична партія України, Народний Рух України, ВО «Свобода», «Фронт змін», Українська народна партія, Партія пенсіонерів України.

Політичний експерт дослідницько-аналітичного центру «Енігма» Юрій Сас зазначив, що у меморандумі немає підпису обласної партійної організації «УДАРу», але при особистій зустрічі з Віталієм Кличком було з\'ясовано, що на центральному рівні в Києві такий меморандум ним був підписаний.

 

 

 

  4 Серпня 2012 +Коментар | подобається