Останні події

Ярослав Нищик: «Ми повинні створити структуру, що перевірятиме посадовців»

 

«За два останні роки влада показала, що в Україні відсутня демократія. Ніхто не враховує думку громадськості під час прийняття законів, ніхто не реагує на викриття корупціонерів при владі. Влада або створює видимість уваги, або взагалі відвертається від людей», ­­- заявив Ярослав Нищик, активіст Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР ».

За його словами, чим більше українці прагнуть, щоб їх почули, тим активніше влада застосовує поліцейський терор - затримання, арешти, незаконні судові заборони на проведення акцій. Це добре показав Податковий майдан та акція біля Українського дому проти свавілля з ухваленням «мовного» закону.

«Ми маємо подолати свавілля нинішньої влади. Чиновники, які не поважають закон, не можуть залишатись на своєму місці. Тому «УДАР» виступає за антикорупційну люстрацію. Для цього ми маємо створити структуру, що перевірятиме чиновників, суддів, правоохоронців. Тих, кого буде спіймано на корупції, буде звільнено», - наголосив Ярослав Нищик.

Він додав, що в Україні необхідно створити народний вотум недовіри до місцевих керівників. «Як тільки люди зможуть вигнати з роботи голову місцевої держадміністрації, керівника міліції чи податкової, прокурора або судді, - чиновники почнуть значно уважніше ставитись до проблем на місцях», - підкреслив активіст «УДАРу».

Нагадаємо, активіста «УДАРу» Ярослава Нищика було затримано міліцією під час мирної акції, що проходила 6 липня на Соборній площі проти «мовного» закону.

 

 

  3 Серпня 2012 +Коментар | подобається