Останні події

Черкащанка Ірина Геращенко: «Бути політиком має право лише людина з принципами і переконаннями»

 

Кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Ірина Геращенко (№6 у списку) - про непрофесійність нинішньої влади, пріоритети «УДАРу» та відповідальність кожного партійця перед виборцями.

«Нинішня Верховна Рада пройшла всі стадії деградації. Сьогодні вона заселена в переважній більшості малоінтелектуальними, малопрофесійними, але цинічними і аморальними персонажами, які замість того, аби приймати закони, що визначають життєдіяльність країни, узаконюють своїм «кнопкодавством» збагачення і покращення життя одного клану і кількох родин», - заявила Ірина Геращенко на з\'їзді партії, що відбувся 1 серпня в Києві.

Ірина Геращенко перерахувала, що кожен представник партії повинен зробити для перемоги.

«Кожен з нас повинен усвідомлювати, що робота депутата - це не тільки високий статус, а в першу чергу відповідальність, щоденне спілкування з виборцем, робота над законопроектами, відстоювання принципів.

Друге. Ми всі - і члени партії «УДАР», і безпартійні - повинні щодня пам\'ятати про ту високу довіру, яку дала нам партія і її лідер Віталій Кличко, і головне - мільйони виборців. Працювати на команду, на виборця.

Третє. Ми прийняли дійсно європейську програму, реалізація якої наблизить Україну до євроінтеграції. Права людини, справедливе судочинство, свобода слова, боротьба з корупцією, реформа медицини і освіти -це наші пріоритети.

Четверте. У цьому залі сьогодні - багато жінок. Важливо, що це не селебрітіс, не просто відомі особи, яких запросили прикрасити з\'їзд і список своєю присутністю. Тут зібралися соціально та політично активні жінки, які роблять велику роботу для розвитку та популяризації партії. Гендерна рівність - важлива складова сучасної європейської політики, і партія «УДАР» сьогодні єдина, хто має відповідний пункт у своїй програмі», - сказала вона.

«Я переконана, що бути політиком має право лише людина з принципами і переконаннями. Ім\'я і репутація - найдорожче, що у нас є. Наше ім\'я і репутація, це й репутація нашої команди, майбутнього парламенту, України в цілому. Але Україна не продається ні за які мільйони, як би не намагалися здати її за безцінь оптом і вроздріб ділки і циніки при владі. Ми їх зупинимо разом», - наголосила Ірина Геращенко.

 

 

  3 Серпня 2012 +Коментар | подобається