Останні події

Черкаський «УДАР» просить Президента не підписувати мовний закон

 

- Ми просимо Президента не підписувати мовний закон, який призводить до розколу українського суспільства і відправити його на доопрацювання. Оскільки, у теперішньому вигляді, закон про регіональні мови, на нашу думку, звужує права державної мови – української. А це не припустимо. Внаслідок прийняття цього закону Україною, Черкащиною прокотилась хвиля протестів, які супроводжувались жорстоким придушенням з боку правоохоронних органів. Тому ми просимо Президента відправити закон на доопрацювання, - зазначив депутат Черкаської міськради від партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Єзерський.

Не залишились не поміченими і жорстокі дії правоохоронців під час розгону мирної акції протесту проти мовного закону на Соборній площі Черкас 6 липня. Всі присутні 39 депутатів міськради, у тому числі і депутати від «УДАРу» одноголосно проголосували за звернення до Президента України Віктора Януковича та Генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням максимально швидко та об’єктивно розглянути дії міліції під час розгрому наметового містечка та надати їм правову оцінку.

Під час голосування на сесії міської ради був присутній голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Віталій Іляшенко, який позитивно відзначив колективне та злагоджене голосування депутатів від партії.

 

 

 

 

  12 Липня 2012 +Коментар | подобається