Останні події

Черкаський «УДАР» проти Януковича і Тулуба

 

12 липня о 18 годині на Соборній площі Черкас відбудеться акція протесту опозиційних партій, громадських організацій і просто не байдужих до дій влади черкащан «Україна без Януковича, Черкащина без Тулуба».

- Протест проти прийняття мовного закону переростає у боротьбу проти чинної влади, яка за допомогою правоохоронців, силою розігнала мирну акцію черкащан на Соборній площі Черкас 6 липня. Під час якої було затримано нашого однопартійця Ярослава Нищика. Людей б\'ють, топчуть, ламають їм руки. Тому ми разом із іншими опозиційними партіями вимагаємо вимагаємо відставки начальника УМВС України у Черкаській області Валерія Дернового, який дав, на нашу думку, злочинний наказ, прокурора Черкаської області Миколи Лісового, який нічого не робить аби покарати винних та голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, за мовчазної згоди якого, а можливо і прямих вказівок діє міліція і прокуратура, - заявляє голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

Акція завершиться пішою ходою від Соборної площі до управління МВС України у Черкаській області. Запрошуємо всіх бажаючих висловити свій протест проти чинної влади, міліції та прокуратури.

 

 

 

  11 Липня 2012 +Коментар | подобається