Останні події
 Близько 16-ої години мобільно-оперативній групі Політичної партії «УДАР» Тальнівського районного штабу ножем пробили колеса на автомобілі. Сталося це поблизу районного штабу партії «УДАР Віталія Кличка», неподалік від якого працює штаб кандидата-самовисуванця Валентина Нечипоренка.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 На виборчому окрузі №200 з центром у місті Умань виборці отримали можливість голосувати за знятого з реєстрації кандидата у народні депутати від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Антона Котвіцького.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 Між засіданнями ОВК №198 у місті Сміла Черкаської області між заступником голови ОВК Олегом Петренком (УНП) та членом ОВК від партії «Руський блок» Світланою Саприкіною виникла сутичка з приводу того, у кого мають зберігатися протоколи окружної комісії.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ті, кому не писані закони: попри заборону проведення будь-якої агітації з 27 жовтня, на Черкащині досі висить реклама Партії регіонів.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

На дільниці № 711100, що розташована у приміщенні Черкаського онкодиспансеру, за попередніми даними спостерігачів від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», кількість виборчих бюлетенів удвічі менша за необхідну.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 До дільниці №556 у місті Тальне Черкаської області (199-й виборчий округ) сьогодні вранці автобусом один із кандидатів у нардепи підвіз «своїх» виборців.   
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 Голосування на ДВК №231 (198-й виборчий округ, м. Кам'янка) станом на 9:00 досі не розпочалося, оскільки відбулися заміни членів ДВК. Новим членам комісії не видали посвідчень, а попередні члени ДВК не з'явилися.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 Більше тисячі офіційних спостерігачів від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» слідкуватимуть за процесом голосування на виборах 28 жовтня, аби не допустити фальсифікацій під час підрахунку голосів. Про це повідомив голова Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко.  
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 \"Підписання будь-яких угод до виборів - все одно, що почати будувати будинок не з фундаменту, а з даху\", - переконаний лідер \"УДАРу\" Віталій Кличко  
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Під патронатом секретаря Черкаської міськради, члена Партії регіонів Віктора Горкуна було заплановано підписання соціальної угоди між комітетами самоорганізації населення та кандидатом у нардепи, регіоналом Володимиром Зубиком. Такі дії секретаря Черкаської міськради можна розцінювати як використання адмінресурсу на користь кандидата від влади, оскільки саме Віктор Іванович Горкун координує роботу комітетів самоорганізації населення. Про це під час прес-конференції 22 жовтня повідомили кандидати у народні депутати Олександр Радуцький та Олександр Чуприна.  
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Під час візиту до Черкас лідер партії «УДАР» відповів на запитання виборців.  
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

 Під час візиту до Черкащини лідера політичної партії «УДАР» Віталія Кличка 16 жовтня колишній міський голова Сміли, а нині - кандидат в народні депутати від «УДАРу» по 198-му виборчому округу Андрій Колесник урочисто присягнув на вірність українському народові і запевнив, що ніколи не стане тушкою.  
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У межах передвиборного туру Україною лідер політичної партії «УДАР» завітав до Шполи, Сміли, Чигирина та Черкас.
19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається