Останні події
«Пакети захисту» роздавали в Черкасах на День Святого Валентина
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Нові керівні органи Смілянської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 9 лютого на звітно-виборчій конференції партії.  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На виборчій конференції учасники обрали керівний склад: Голову та заступників.  

  За словами народного депутата України від партії «УДАР Віталія Кличка», першого заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксани Продан нинішня влада робить все аби встановити тотальний контроль над українцями.  

  Про це заявила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики під час прес-конференції в Черкасах.  

  Як заявила під час візиту до Черкас народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан нині більшість прийнятих законів, згодом можуть бути визнанні не легітимними.  

 Про це вчора 21 січня під час прес-конференції в Черкасах повідомила народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Оксана Продан.  

 В Черкасах оновлено керівний склад міської організації «УДАРу» 4 грудня 2012 року відбулася виборча конференція Черкаського міського осередку партії «Удар» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка, де було обрано голову організації, його заступників, членів Ради та склад контрольно ревізійної комісії.  

 Черкаська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» має намір оновити керівний склад  районних організацій. Про це заявив очільник черкаського «УДАРу» Віталій Іляшенко.  
26 Листопада 2012 +Коментар | подобається

 На Черкащині Політична партія "УДАР Віталія Кличка" боротиметься за крісло міського голови Кам'янки, вибори якого відбудуться 16 грудня цього року. Про це під час прес-конференції 19 листопада повідомив голова Черкаської обласної організації "УДАРу" Віталій Іляшенко.  
19 Листопада 2012 +Коментар | подобається

 Юристи Черкаського обласного осередку Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" виявили у 28 протоколах 196-го виборчого округу факти підтасовки голосів на користь Партії регіонів. Про це повідомили в Юридичному департаменті Черкаського "УДАРу".  
1 Листопада 2012 +Коментар | подобається

У ніч з 30 на 31 жовтня результати голосування у Канівській 197-й окружній виборчій комісії були під захистом "УДАРу". З учора приміщення комплексу "Авто-Ріка", де розташована ОВК, штурмували чотири рази.     
31 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Дані екзит-полу: Рейтинги  фаворитів на Черкащині    
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Десанти «немісцевих» заполонили ВО №198    
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається