Останні події
  «Беркутівці» разом з молодиками-регіоналами блокували вхід у Будинок рад і не впускали на обласну сесію депутатів від опозиції.        
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Черкаський «УДАР» спільно з «Батьківщиною», «Свободою» та «Фронтом змін» 21 березня пікетував приміщення облдержадміністрації. Представники опозиційних сил вимагали скасувати рішення про обмеження мирних зібрань та забезпечити вільний доступ до засідань міської й обласної рад.    
21 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Нещодавно відновила свою роботу громадська приймальня голови Черкаської міської організації політичної партії «УДАР», Андрія Кондратенка.
20 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  У черкащан масові проблеми із зором: вони не бачать "покращення", яке наобіцяла влада Януковича, зокрема й голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб. Про це заявив заступник голови Черкаської міської організації політичної партії "УДАР" Дмитро Личко на спільній прес-конференції із ВО "Свобода" та ВО "Батьківщина", що відбулася 18 березня.    
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  9 березня 2013 року Шполянська районна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з головою осередку Юрієм Плосконосом та опозиційними організаціями політичних партій вшанували світлу пам'ять великого українського поета та громадського діяча Т.Г. Шевченка в місті Шпола, що на Черкащині.  
10 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Із Міжнародним жіночим днем привітали активісти Молодіжного крила жительок Черкас    
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Черкаський обласний УДАР вітає жінок зі святом весни! Прийміть найщиріші вітання з 8 Березням, що за традицією символізує початок весни.       
7 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Про це заявив Голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 1 березня на позачерговій прес-конференції, на яку лідери об'єднаної опозиції скликали журналістів внаслідок погроз від губернатора Тулуба, пов'язаних із його наміром фізично знищити лідерів опозиції Черкащини.  
2 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Черкаський «УДАР» представив «досягнення» команди Януковича та Тулуба    
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  25 лютого у Черкасах, попри заборону міськвиконкому, за участю Черкаських УДАРівців пройшла масова акція протесту «Три роки Януковича при владі».      
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На щотижневу прес-конференцію опозиційних сил, що відбулася 18 лютого у Черкасах, «ударівець» Михайло Малінін з'явився у червоній футболці з написом «Голосуємо особисто». Саме в таких футболках народні депутати від «УДАРу» вже третій тиждень поспіль продовжують блокування трибуни з метою змусити депутатів від більшості дотримуватись Конституції України та регламенту і голосувати особисто. Серед блокувальників трибуни є й черкащанка - народний депутат від партії «УДАР» Ольга Белькова.  
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

19 лютого о 13.00 на Соборній площі представники черкаського «УДАРу» спільно з опозиційними силами  вийшли на мітинг аби разом сказати своє «НІ!» антинародній політиці «покращення».
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  У місті Ватутіне Звенигородського району в п'ятницю, 16 лютого 2013 року було створено місцевий партійний осередок, який очолив молодий та успішний підприємець Володимир Захаревич.  
20 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Нові керівні органи Золотоніської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» були обрані у суботу, 17 лютого 2013 року на звітно-виборчій конференції партії.  
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається